Porady dotyczące żywienia psów i kotów Żywienie zwierząt Najstosowniejsze karmy dla kota – gdzie zdobyć?

Najstosowniejsze karmy dla kota – gdzie zdobyć?

Karmy Brit – prewencja poprzez jedzenie
Firma Brit proponuje żywność znakomitej jakości oraz w przystępnych cenach dla psów, kotów oraz gryzoni. Marka obecna jest znana w przeszło pięćdziesięciu krajach globu i także jest szczególnie podziwiana przez posiadaczy kotów.
Zdrowe karmienie kotów
Oczywiste, iż niewłaściwa dieta wiedzie do problemów ze zdrowiem, a choćby do powstawania trudnych dolegliwości. Karmy Brit są przyrządzone wedle unikatowej formuły. Obejmują wyłącznie najwybitniejszej klasy, naturalne, rzetelnie wyselekcjonowane składniki odżywcze: mięso oraz ryby, owoce, warzywa, a także składniki funkcjonalne, wzbudzające korzystny wpływ na organizmy stworzeń. W składzie karmy Brit bardzo często odnajdziemy łososia, jaki korzystnie oddziałuje na skórę plus sierść plus zapobiega dolegliwościom układu krążenia. W charakterze odpowiedniego odżywienia mięśni oraz utrzymania prawidłowej kondycji karmy Brit mają dobre mięcho, szczególnie często jagnięcinę. Gwoli przeciwdziałania stanom zapalnym, ulepszenia przemiany materii i odbudowy wątroby formuła karm Brit posiada ostropest plamisty. Aby wzmocnić wytrzymałość organizmu w karmach tychże stosuje się witaminę C, probiotyki i inulinę. Nie dodaje się do karmy żadnych składników złych dla stworzeń, zmienianych genetycznie. Nie stosuje się też soi.
Odrębne potrzeby ma niewielki kotek, odmienne duży, składniki odżywcze wartościowe w chowaniu szczeniąt nie sprawdzą się u dużych czworonogów. Karmy Brit jest zaadaptowana do wieku i także wielkości psiska.
nakarm swojego kota dobrą karmą https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html
Ogromnie istotny jest zarówno dobór odmiany żywności, by odpowiadała specjalnym potrzebom własnego pupila. Karma mokra posiada silny zapach tudzież smak, posiada sporo wody. Jest polecana dla piesków z nadwagą, bo jest mniej syta aniżeli sucha karma. Sucha karma Brit jest wysoce wydajna. Jest twarda, co ułatwia psu oczyszczać zęby dodatkowo usuwać kamień nazębny. Wolno serwować oba modele karm, na wymianę.
Karma Brit uśmierza rozmaite potrzeby piesków
Linia Brit Care to karmy hipoalergiczne, wykluczające nietolerancję pokarmową i także nadwrażliwość. Są to zatem karmy lekkie, optymalnie zbilansowane, podnoszą sprawność i także wytrzymałość czworonogów.
W serii karm Brit Care odnajdziemy karmy dla szczeniąt, psiaków dojrzałych oraz starszych, z nadwrażliwością, nadwagą, po zabiegu sterylizacji bądź kastracji, ras dużych, średnich i małych, dla psiaków wielce aktywnych fizycznie, sucha i mokra.
Seria Brit Premium to zatem karmy niskokaloryczne, mające w składzie 45% mięsa, w alternatywie dla szczeniąt, psiaków dorosłych oraz starszych.
Karmy Brit z serii Carnilove to pokarm suchy, zawierający aż 70% mięska naturalnego źródła. Jest dostępna w odsłonie dla psiaków dużych i także szczeniąt.
Karma Brit to karma doskonałej jakości, opracowany po to, żeby jak odpowiedniej dbać o zdrowie stworzeń, powstrzymywać wystąpieniu problemów zdrowotnych. Należy wyłącznie wyselekcjonować karmę dobraną do wieku pupila, stopnia ruchliwości i dodatkowo stopnia fizycznego. Jednoznaczne i także wyraźne dane podane na opakowaniach usprawniają dobór. Karmy Brit toż właściwe rozwiązanie dla opiekunów psów pytających o ich formę i zdrowie.

Tagi: ,